Logo

Jak vybrat vhodný zážitek pro partnera/partnerku?

10.07.2021

Vybrat dárek pro svou drahou polovičku může být někdy oříšek. Přestože se navzájem znáte, je těžké vybrat něco, co jste ještě nedělali. Víte, že nejlepšími dárky bývají zážitky?

Vybírání dárku pro partnera či partnerku není jak vybírat dárek pro mámu, které můžeme koupit vysavač nebo vařečku a ona bude skákat radostí. U milované osoby se předpokládá, že do výběru dárku dáte srdce a prokážete své znalosti o druhém.

 

Klíč ke šťastnému vztahu bývá sice tolerance, láska, pochopení a naslouchání. Ale když zklamete očekávání toho druhé, může to znamenat tichou domácnost.

Jak řekl Charles Dudley Warner:

„Dokonalost dárku spočívá v jeho vhodnosti, nikoli v jeho hodnotě.“

Společně strávený čas je tím nejdražším, co můžeme druhému věnovat. Pojďme se podívat na to, jaké zážitky jsou vhodným dárkem.

Romantika

Většinou to moc nestojí a je to tak prosté. Romantiku ocení jak žena, tak i muž. Takovou romantiku můžete vytvořit v pohodlí domova. Jestliže chcete své lásce udělat radost, stačí se chopit vařečky, uvařit nějakou dobrou večeři, vyhnat děti z domu, zapálit svíčky a romantika je na světě.

Muži i ženy ocení něco speciálního, což může být například i degustační menu ve špičkové restauraci. Když vyberete ještě nějakou vhodnou hudbu, jistě zabodujete. Láska přece prochází žaludkem!

Romantiku můžete umocnit i něčím netradičním. Nabízí se dát si rande na vámi oblíbeném místě. Může to být na střeše nejvyššího domu ve městě, kde budete mít nepopsatelný výhled na osvětlené město. Nebo v jeskyni, kde společně budete prolézat průrvami jeskyně. Stačí zapojit kreativitu!

Výhled snů

Pokud chcete, aby vaše láska na rande s vámi nikdy nezapomněla, vyražte za nezapomenutelným výhledem. Říká se, že ptačí perspektiva poskytuje ten nejkrásnější pohled. Proč to nezažít?

Představte si, že nastoupíte do letadla, které se vydává napříč vzduchem jen a jen kvůli vám dvěma. Pilot se rozhodl, že vám ukáže svět z pohledu, který vám byl doposud skrytý. Pod vámi se mihají auta, lidi jsou tak malí, že je ani nevidíte a svět pod vámi přechází v obraz několika barev.

Ten pohled jen tak z hlavy nevymažete. Jak lépe vyjádřit, že vaše milovaná osoba pro vás tolik znamená!

Pokud chcete zažít stejné pocity, ale více svobodné vůle, vyzkoušejte let balónem. Požitek vám nebude narušovat žádný hluk motoru. Uslyšíte zpívat ptáky. V kráse obzoru nebude překážet sklo. Čerstvý vzduch bude proudit do vašich plic. A ten pohled, který se pod vámi naskytne, je k nezaplacení.

 

Odpočinek

Jak jinak obšťastnit druhého, než kvalitním odpočinkem. Ať už vychováváte děti, prokousáváte se studijními materiály nebo tvrdě pracujete, abyste mohli postavit dům, chvíli klidu si jistě zasloužíte!

Vypnout a užívat si jeden druhého může být pro váš vztah klíčové. Konečně si nepovídat o starostech, ale o tom, kam vyrazíte na výlet, nebo co si dáte k večeři. A nebo jen společně mlčet, to je přece taky krásné.

Skvělý je i zážitkový pobyt ve wellness centru, kde o sebe necháte pečovat na masážích, uvolníte se ve vířivce a nebo si dopřejete odpolední zahradní relax. Navíc tyto zážitky lze spojit s návštěvou krásných míst. Někdo ocení odpočinek v moderním a stylovém hotelu a jinému udělá radost spíše nádech historie na zámku.

 

Adrenalin

Když máte pocit, že se váš vztah stává stereotypem, nebo rádi do svého těla pumpujete adrenalin, existuje mnoho adrenalinových zážitků pro dva. Účinek bude silnější, když ho budete mít s kým sdílet.

Stále oblíbenějším se mezi lidmi stávají dárky jako je tandemový seskok nebo bungee jumping. Během tohoto seskoku vás zaplaví adrenalin natolik, že vás druhý den bude bolet celé tělo. Takové věci bychom měli podnikat společně.

 

Jemnější adrenalin

Jestliže máte rádi zábavu a extrémní věci, ale seskok z několika metrů je na vás moc, nevadí. Adrenalin můžete zažít například i v surf aréně, kde si ve dvou užijete spoustu zábavy. Společný smích vás naplní láskou.

Pro ty, co mají rádi záhady bude vhodným dárkem například úniková hra. V těchto hrách si budete společně napínat mozkové závity a lámat hlavu nad různými hádankami a hlavolamy. Taky si ukáže, jak sehraný tým jste.

Pokud jste oba milovníci zvířat a máte chuť prožít něco exotického, existují zážitky jako krmení šelem. Zde budete mít jedinečnou příležitost se přiblížit k těmto ušlechtilým zvířatům.

 

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv zážitek, je to dobrá volba! Sbírat šťastné chvíle, na které si rádi zavzpomínáte, je něco, co může udělat radost každému!

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Nejlepší tipy na zážitky a dárky pro páry

  Hledáte originální dárek pro svou drahou polovičku? Zapomeňte na obyčejné dárky a dejte šanci opravdovým zážitkům, na které budete vzpomínat celý život. Zážitků je celá řada. Pokud si tedy s jejich výběrem nevíte rady, inspirujte se níže našimi osvědčenými tipy na dárky pro dva, které obohatí společně strávené chvíle.   Masáže  Užijte si společně…

21.11.2021

10 tipů na originální dárky

Chystáte se na narozeninovou oslavu svého bratra, svatbu nejlepších přátel, výročí svých prarodičů či na jinou speciální událost? Rádi byste přišli s opravdu speciálním dárkem, o kterém budou všichni přítomní ještě chvíli mluvit? Během roku máme příležitostí k obdarovávání svých blízkých mnoho. Může být těžkým oříškem vymyslet originální a nápaditý dárek. Je jasné, že nápad…

25.06.2021

Tipy na nejlepší zážitkové restaurace v Praze

Na něco dobrého k jídlu si sem tam zaskočí každý. Co kdybyste si však odnesli z restaurace nejen plný žaludek, ale i příjemný zážitek na celý život? Přesně na to se zaměřují zážitkové restaurace, které následují stále populárnější trend fine dining. Samo jídlo je zde považováno za umění a často má pak restaurace sama o sobě neopakovatelnou…

20.10.2021

Je zážitek vhodný dárek? A pro jakou příležitost se nejvíce hodí?

Stáří – nutí nás zapomínat. Ale jsou věci, které zapomenout jen tak nejde. Až budete ve vyšším věku, nebudete si pamatovat, jaký náhrdelník, šaty, či kabelku jste dostali. Na materiální věci se vzpomíná těžko. Ale co si s jistotou vybavíte, jsou zážitky. Jak jste se cítili po seskoku padákem, jak vás bolely nohy, když jste…

01.07.2021

Jak vybrat dovolenou na Maledivách: kompletní průvodce

Výlet na Maledivy není další obyčejnou plážovou dovolenou. Ten obrázek se vám totiž vryje do paměti. Je to nezapomenutelná kombinace jemného bílého písku, neuvěřitelně azurově modrého oceánu a svěží zeleně, která přitahuje oči. Čistá krása nádherné přírody kolem je návyková, pohltí vás a naladí na odpočinkovou vlnu. Tenhle ostrovní stát na jihu Asie tvoří v Indickém…

09.01.2022

Diskuze k článku

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odeslat komentář